piątek, 26 lutego 2016

Drugie urodziny bloga!

No jak sam nagłówek wskazuje, dzisiaj mijają dwa lata, od kiedy na Między sklejonymi kartkami pokazał się pierwszy post i pierwsza recenzja. Przez litość dla siebie i dla Was nie podlinkuję ich. Przez ten czas zmieniło się bardzo wiele: od wyglądu samego bloga do tematyki recenzowanych książek. Bo choć fantastyka wciąż gra pierwsze skrzypce, to pośród bohaterów drugoplanowych nastąpiło spore zamieszanie. Młodzieżówek coraz mniej, zastępują je obyczajówki i literatura faktu. Jedynie powieści historyczne utrzymują się wciąż w kręgu mych zainteresowań. No i dopilnowałam, żeby opublikować ten post we właściwy dzień. Czyżbym dorastała?... ... ... To chyba jednak za dużo powiedziane. 

Ale piszę to wszystko, żeby po raz kolejny podziękować Wam za nieustanne wsparcie i (jakiekolwiek) zainteresowanie. Za to, że nie piszę w próżnię i że nie czekam przykryta kocykiem i z kawą w dłoni aż na licznik wskoczy jedno pojedyncze wyświetlenie. To naprawdę pomaga zachować równowagę psychiczną. Jeśli kiedyś będzie rozważać zaprzestanie lektury tego bloga, to pomyślcie o dziewczynce w sukience latającej z siekierą po Trójmieście. Bo to całkiem atrakcyjna myśl.

No ale w zasadzie nie musiałam pisać tego wszystkiego powyżej, wystarczyłoby tylko to, co w nagłówku. DZIĘKUJĘ! A jutro recenzja kolejnego tomu Pieśni lodu i ognia.

Buziaki!

Marre

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz