niedziela, 23 marca 2014

między postami: Problemy

Ostatnimi czasami chyba każdy użytkownik bloggera ma problemy z obserwowanymi. Zaowocowało to również dużym wzrostem postów na różnych blogach dotyczących radzenia sobie z tymi trudnościami. Ja też postanowiłam pomóc moim ewentualnym czytelnikom i przedstawić sprawdzone rozwiązania.


1
Dodawanie nowych blogów do obserwowanych

Od kilku dni nie działa u mnie przycisk Dołącz do tej witryny. Znaczy mogę w niego wejść, ale gdy chcę kliknąć obserwuj tego bloga, to nic się nie dzieje. Sfrustrowana poszłam za radą z bloga Pedagożka po godzinach (link tutaj) i udało się. Trzeba po prostu kliknąć w więcej opcji i tam wybrać Obserwuj. Denerwująco prosto, prawda?


2
Problem z listą blogów

Zawsze dodawaliście linki do innych blogów za pomocą opcji Blogi, które obserwuję? To również nie działa. Tym razem rozwiązanie znalazłam sama. Trzeba pojedynczo wpisywać ręcznie (lub wklejać) poszczególne adresy i po każdym zapisywać. Grupowo nie działa! Najgorsze, że straszna z tym babranina...


Mam nadzieję, że komuś moje rady się przydadzą i że blogger nie przysporzy nam więcej utrudnień. A teraz wracajmy do pisania i czytania!

Marre

7 komentarzy:

 1. Cieszę się, że pomogłam ;)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za pomoc!
  W końcu mogłam dodać twój blog do obserwowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już się bałam, że to tylko u mnie nie działają te opcje... uff, a z drugiej strony ile to ma jeszcze trwać co się dzieje z tym bloggerem ! ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Na szczęście ja nie mam tego typu problemów :) Postaram się zapamiętać Twój post, gdyby coś zaczęło iść nie tak jak powinno :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję, że pokazałaś link do instrukcji, jak rozwiązać problem z obserwatorami. Dzięki temu, mogę obserwować Twój blog! :)

  shelf-of-books.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. ja nie mam problemu z dodawaniem blogów do obserwowanych, może dlatego, że robie to "starym" sposobem z pozycji bloggera :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja na szczęście nie mam tego problemu... właśnie Cię zaobserwowałam:)

  OdpowiedzUsuń